پاورپوینت ماهيت پرخاشگری در انسان

دانلود پاورپوینت با موضوع ماهيت پرخاشگری در انسان، در قالب ppt و در 30 اسلاید، قابل ویرایش، شامل: تعریف واژه پرخاشگری هدف از پرخاشگری چیست؟ انواع پرخاشگری پرخاشپاورپوینت ماهيت پرخاشگری در انسان|34051274|abg|ماهيت پرخاشگری در انسان,تعریف پرخاشگری,هدف از پرخاشگری ,انواع پرخاشگری ,پرخاشگری مثبت,پرخاشگری منفعل,فائق شدن بر رفتارهای پرخاشگرانه منفعل,پرخاشگری وسیله ای,پرخاشگری خصمانه,پرخاشگری مستقیم,پرخاشگری غیرمستقیم,انگيزاننده پرخاشگری
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت ماهيت پرخاشگری در انسان هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود پاورپوینت با موضوع ماهيت پرخاشگری در انسان،

در قالب ppt و در 30 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:


تعریف واژه پرخاشگری
هدف از پرخاشگری چیست؟
انواع پرخاشگری
پرخاشگری مثبت
پرخاشگری منفعل
فائق شدن بر رفتارهای پرخاشگرانه منفعل
پرخاشگری وسیله ای
پرخاشگری خصمانه
پرخاشگری مستقیم
پرخاشگری غیر مستقیم
رويكرد كاركردي پرخاشگري در انسان (cost-benefit)
منشا ژنتيكي پرخاشگري در انسان
دیدگاه MacLean در مورد منشا پرخاشگري انسان در مغز جلويي
منابع رشد و پيشرفت پرخاشگري در انسان
انگيزاننده های پرخاشگري در انسان
نتیجه گیریقسمتی از متن پاورپوینت:
پرخاشگری مثبت: یک پرخاشگری غیرزبانی که در رفتارهای منفی آشکار می شود. پرخاشگری مثبت ممکن است همیشه به گونه ای نباشد که شخص را خشمگین یا ناراحت نشان دهد حتی احساس خشم و ابراز آن گاهی میتواند مفید باشد. مثلاً ابراز خشم در برابر بی انصافی دیگران ممکن است آنها را به تجدید نظر در رفتارشان وادار کند. همچنین ابراز خشم می تواند از افسردگی جلوگیری کند و گاهی باعث می شود فرد از بی حالی و سستی رها شود و بتواند برای پیشرفت کار خود و برداشتن قدم های مثبت انرژی بیشتری به دست آورد ...توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع ماهيت پرخاشگری در انسان می باشد که در حجم 30 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.


پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.